Zirkonyum Diş

Zirkonyum Diş

Beyaz renkli zirkonyum alaşımdan oluşan zirkonyum porselen köprü dişler metal yerine kullanılmaktadır. Yüksek dayanıklılık ve arka bölgedeki köprülerde estetik bir görünüm sağladıklarından dolayı full porselen köprü diş sisteminin en büyük avantajıdır ve aynı zamanda metalsiz köprü veya metal desteksiz köprüler olarak da adlandırılmaktadırlar. Ayrıca beyaz diş diye de adlandırılan zirkonyum dişler en sağlam ve kaliteli protez dişlerdir.

Zirkonyum Diş Uygulamalarımız:

1- Cad Cam isimli bilgisayar sistemi ile Zirkonyum Dişler yapılmaktadır.
2- Yüz Şekilleri ve Diş karakteristik formuna göre bay ve bayan olarak ayrıca yaş ve fiziğide baz alarak ölçüm yapılıp uygulanmaktadır.
3- Hasta renk seçimini diş hekim ve teknikerlerimizle beraber seçmektedir.
4- Tüm uygulamalar diş hekimi, diş teknikeri ve hasta üçlüsü olarak başlamaktadır.
5- Diş hekimi ve diş teknikerlerimizin kontrolü altında estetiği tamamlamaktayız.
6- Gülüş tasarımını yaptıktan sonra zirkonyum protez dişleri yaparken hazırlanan bu tasarımı baz almaktayız. Kadınsı, Erkeksi, Yumuşak, Sert, Yaşlı, Genç olarak sınıflara ayırdıktan sonra hastalara estetik modelleri sunuyoruz.

Polikliniğimizde uzman doktor ve diş estetisyenlerimizin yaptığı zirkonyum diş fiyatları yapılacak olan zirkonyum ve uygulanacak olan dişe göre zirkonyum diş fiyatları farklılık göstermektedir. Sektöre göre en kaliteli ve ekonomik olan zirkonyum diş tedavisinin garantisini vermekteyiz.

  • Not:

    29.05.2005 (BGBİ. I S. 2570) tarihli yasayla kapsamı genişletilen Tedavi İlaçları Reklam Kanunu’na göre 01.04.2006 itibariyle hastaların tedavi/operasyon öncesi ve sonrasına ait görüntüleri sergilemek yasaklanmıştır. Bu nedenle web sitemizde Operasyon Öncesi / Operasyon Sonrası fotoğraflarını sunamıyoruz.

    Estetikay ayrıcalığından yararlanmak için sizleri merkezimize mutlaka bekliyoruz. Estetikay‘da yapılan uygulamalarımızın tümü sağlık bakanlığınca ruhsatlı, özel poliklinik ve hastane ortamında yapılmaktadır.