Ortodonti Diş Teli Tedavisi

Ortodonti tedavisi; hastanın diş yapısı bozukluklarında kişinin tercihine göre uygulanmakta olan bir tedavi yöntemidir. İnsanlar daha düzgün ve güzel dişlere sahip olmak ve kendini daha rahat ve güvenli hissetmek için ortodontik tedaviye başvurmaktadırlar.

Estetik protezlerin tam aksine ortodontik tedavi uzun sürede de diş sağlığını sağlamaktadır ve bu yöntem apareylerle kesin çözüme ulaştırmakla beraber dişleri %100 olarak estetik bir hale getirmektedir.

Ortodonti Tedavisi

Diş vakalarına göre diş teli tedavisi süresi değişiklik göstermektedir. Konu hakkında detaylı bilgiyi uzman diş hekimlerimizden alabilirsiniz.

Ortodonti muayenesi kliniğimizde ücretsiz olarak yapılmaktadır. 25 yıllık tecrübemizle alanında uzman, deneyimli Ortodontist hekimimiz İstanbul daki kliniğimizde hizmet vermektedir. Eğer İstanbul da Ortodontist tavsiyesi arıyorsanız, Güveni, Kaliteyi ve Ekonomik fiyatlarları bir arada bulabileceğiniz polikliniğimize bekleriz. Ortodonti tedavisi fiyatları, Diş Teli Tedavi ücretleri, Diş Teli Tedavisi süresi, Ortodonti tedavisi nedir nasıl yapılır sorularınıza cevap almak için 0212 216 65 38 - 0532 460 40 23 nolu telefonlarımızdan arayabilir ya da " İletişim " sayfamızdaki bilgi formundan bize ulaşabilirsiniz.

  • Not:

    29.05.2005 (BGBİ. I S. 2570) tarihli yasayla kapsamı genişletilen Tedavi İlaçları Reklam Kanunu’na göre 01.04.2006 itibariyle hastaların tedavi/operasyon öncesi ve sonrasına ait görüntüleri sergilemek yasaklanmıştır. Bu nedenle web sitemizde Operasyon Öncesi / Operasyon Sonrası fotoğraflarını sunamıyoruz.

    Estetikay ayrıcalığından yararlanmak için sizleri merkezimize mutlaka bekliyoruz. Estetikay‘da yapılan uygulamalarımızın tümü sağlık bakanlığınca ruhsatlı, özel poliklinik ve hastane ortamında yapılmaktadır.