Lazer Lipoliz

Lazer Lipoliz

Lazer Lipoliz vücut Şekillendirme, Cilt Sıkılaştırma Minimal İnvasif Yöntem ile Laser Destekli Liposuction.

Palomar Laser destekli Slimlipo teknolojisiyle geleneksel liposuction operasyonunun, 1064 nm ve 1320 nm dalga boylarının ötesine geçmiştir.

Slimlipo, 924 nm dalga boyu ile eritilmiş yağı ortamdan uzaklaştırırken (aspirasyon ile) diğer dalga boyu 975 nm ile dermal dokuyu ısıtarak, cilt sıkılaşması sağlar ve bu etki vücut hatlarını iyileştirerek şekillendirir. Uygulama esnasında beklenmeyen kanama olmaz ve doku travması oluşmaz.

Eşsiz SlimLipo’nun uygulama uçları adipoz dokuları travmasız ısıtır, yüksek seçicilikteki dalga boyları adipositleri eritir ve dermal dokuyu ısıtarak sıkılaştırma sağlarken güvenle uygulama yapabilmenizi sağlar.

SlimLipo Hastaları İçin Avantajları

Cilt Sıkılaştırma – Laser lipoliz ile daha sıkı bir cilt

Daha pürüzsüz bir cilt – Uygulama sonrası minimum kontür deformitesi ile daha pürüzsüz bir cilt

Daha kolay iyileşme – Uygulama sırasında daha küçük kesiler açıldığı için daha az zedelenme, daha az ağrı, yok denecek kadar az kan kaybı ve daha az ödem

Daha kısa iyileşme süreci – Operasyon sonrası aynı gün içerisinde çalışma rutinine veya günlük yaşama geri dönebilme.

SlimLipo Doktorlar İçin Faydaları

Uygulama sırasında doktorlar için daha az zahmetli – Tedavi edilen alanda SlimLipo Laser ucu manevrası sırasında minimal seviyede efor harcanır.

Geleneksel yağ alma operasyonlarından farklı bir uygulama ile hastalarınızı tedavi edin – Vücut hatları deformitelerine ve daha dar alanlara kolayca ulaşılabilir.

Uygulama sırasında Laser ucunun cilt altından en iyi şekilde takibi sağlanır. Kılavuz ışın cilt dokusu altında nerede olduğunuzu belirtir.

Hız – Alternatif teknolojilere göre önemli derecede seri uygulama yapma imkanı verir. Palomar Slimlipo, önceki yağ alma operasyonları sonucu oluşan, görünür ve/veya dokunarak hissedilebilen kontür deformitelerini diğer Laser destekli lipoliz sistemlerine göre daha hızlı ve kolay tedavi edebilir. Patentli teknoloji Slimlipo’nun yağ ve dermal seçici çift dalga boyu teknolojisi üstün uygulamalar yapabilme avantajını sunar.

  • Not:

    29.05.2005 (BGBİ. I S. 2570) tarihli yasayla kapsamı genişletilen Tedavi İlaçları Reklam Kanunu’na göre 01.04.2006 itibariyle hastaların tedavi/operasyon öncesi ve sonrasına ait görüntüleri sergilemek yasaklanmıştır. Bu nedenle web sitemizde Operasyon Öncesi / Operasyon Sonrası fotoğraflarını sunamıyoruz.

    Estetikay ayrıcalığından yararlanmak için sizleri merkezimize mutlaka bekliyoruz. Estetikay‘da yapılan uygulamalarımızın tümü sağlık bakanlığınca ruhsatlı, özel poliklinik ve hastane ortamında yapılmaktadır.