Lamine Diş - Laminate Veneer

Lamine porselen Diş

Bir çok diş bozuklukları dahil olmak üzere dişlerin görünümü olumsuz yönde etkileyen faktörlerin tedavisinde estetik ve kozmetik olarak uygulanan alternatif bir tedavidir. Genel olarak ön dişlerde estetik sorunları için porselenden hazırlanmış olan tabakanın dişlerin ön yüzlerine yapıştırılıp problemin giderilmesini hedefleyen tedavi yöntemidir. Sağlam yapıları ve bozulmayan renkleri sayesinde dişlere doğal ve estetik bir güzellik katmak için yeterlidirler. Lamina yaprak sayesinde kendinizden emin bir şekilde rahatlıkla gülümseyebilirsiniz.

1 mm tabakanın doğal dişlerinizin ön yüzünden kaldırarak yapay tırnak gibi dişlerin yüzeylerine yapıştırma işlemine Laminate Veneer adı verillmektedir.

Tamamen ince ve şeffaf bir yapıya sahip olduklarından dolayı kırılma riski yüksek olduğundan geceleri diş sıkma ve diş gıcırdatma gibi problemi olan hastalarımıza bu yöntemi kesinlikle önermiyoruz.

Polikliniğimizde uygulamalarını yapan diş estetisyen uzmanlarımız lamina diş tedavisi fiyatlarında kesinlikle en uygun fiyat garantisi vermektedir. Yapılacak olan lamine diş yerine göre lamine yaprak diş fiyatları değişmektedir. Bu lamine kaplama ücretleri dişe göre veya hangi dişe yapılması gerektiğine göre lamine diş ücretleri değişmektedir. Fakat en uygun lamina diş ve lamine yaprak diş kaplama uygun fiyat garantisi vermektedir. Lamina yaprak diş ücretlerini ve lamina diş fiyat tarifesi hakkında daha geniş bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  • Not:

    29.05.2005 (BGBİ. I S. 2570) tarihli yasayla kapsamı genişletilen Tedavi İlaçları Reklam Kanunu’na göre 01.04.2006 itibariyle hastaların tedavi/operasyon öncesi ve sonrasına ait görüntüleri sergilemek yasaklanmıştır. Bu nedenle web sitemizde Operasyon Öncesi / Operasyon Sonrası fotoğraflarını sunamıyoruz.

    Estetikay ayrıcalığından yararlanmak için sizleri merkezimize mutlaka bekliyoruz. Estetikay‘da yapılan uygulamalarımızın tümü sağlık bakanlığınca ruhsatlı, özel poliklinik ve hastane ortamında yapılmaktadır.