Kompozit Dolgu

Kompozit Dolgu

Kompozit Dolgu Uygulamalarımız:

Beyaz Diş Dolgusu
Gümüş Diş Dolgusu
Civalı Diş Dolgusu
Amalgam Diş Dolgusu
İnley Diş Dolgusu
Onley Diş Dolgusu
Estetik Diş Dolgusu

Protez dişi büyütmek veya bir kusurunu tedavi etmek ya da dişin rengini veya şeklini değiştirmek için yapılan ilave çalışmalardır. Mikrofil ajanlar kullanılarak doğal dişin dış yüzeyine tutularak şekil ve renk bozuklukları kolay bir şekilde giderilmektedir.

Koruyucu diş hekimliği işlemlerinden bir tanesi olan bonding sistemi bünyemizde modern sistemlerde uygulanmaktadır ve çoğu durumda en az miktarda diş kaybı ile bu işlem gerçekleştirilmektedir.

Bonding sistemi uygulanarak yapılan tedavilerde kesinlikle ağrı hissedilmemekte olup ve tamamen bonding kompozit protez dolgu ile dişleriniz doğal görünmektedir ve siz dahi ana dişiniz zannedersiniz. Dolayısıyla çok doğaldır. Ayrıca kesinlikle zamanla renk solması veya renk dolması durumları olmamaktadır.

  • Not:

    29.05.2005 (BGBİ. I S. 2570) tarihli yasayla kapsamı genişletilen Tedavi İlaçları Reklam Kanunu’na göre 01.04.2006 itibariyle hastaların tedavi/operasyon öncesi ve sonrasına ait görüntüleri sergilemek yasaklanmıştır. Bu nedenle web sitemizde Operasyon Öncesi / Operasyon Sonrası fotoğraflarını sunamıyoruz.

    Estetikay ayrıcalığından yararlanmak için sizleri merkezimize mutlaka bekliyoruz. Estetikay‘da yapılan uygulamalarımızın tümü sağlık bakanlığınca ruhsatlı, özel poliklinik ve hastane ortamında yapılmaktadır.