Candela GentleLase Pro Lazer Epilasyon

Candela GentleLase Pro Lazer Epilasyon

Candela GentleLase Pro Lazer Epilasyon estetik endüstrisinin epilasyon, epidermal pigmente lezyonlar ve kırışıklık tedavisi için üretilmiş, en önde gelen laserinin yeniden hayal edilip şekillendirilmiş halini temsil etmektedir. Daha hızlı ve ileri seviye özelliklerin eklenmiş olması ile üstün sonuçlar elde edilmesini sağlamaya ve hekimlerle hastalarının güvenin kazanmaya devam edecektir.

Candela Kalitesiyle Uygulamalarınızı Daha da İleriye Taşıyın

Candela GentleLase Pro Lazer Epilasyon daha hızlıdır, maliyet avantajı yüksektir ve kullanımı kolaydır. Dynamic Cooling Device soğutma sistemi sayesinde en yüksek enerji seviyelerinde bile konforlu, etkin ve güvenli epilasyon uygulamaları yapabilirsiniz. İleri teknolojisi ve artırılmış kapasitesiyle GentleLASE PRO non-invasif tedavilerinizde seçebileceğiniz en doğru laser sistemidir.

Daha Hızlı :

2 Hz e kadar arttırılmış tekrarlama oranı ile daha çok hastada, daha hızlı uygulama yapabilmenizi sağlar.

Daha Güçlü :

150 J/cm2 ye çıkabilen fluans aralığı ile daha etkin epilasyon ve pigmente tedaviler yapabilmenizi sağlar.

Değişen Atım Süreleri :

3-300 ms atım süresinde çok hızlı ve etkin epilasyon ve çok daha geniş alanlarda epidermal pigmente tedaviler yapabilmenizi sağlar.

Daha Fazla Esneklik :

6, 8, 10, 12, 15 ve 18 mm spot büyüklükleri ile daha büyük enerji seviyelerinde iletim kapasitesi sağlar.

Dokunmatik, Renkli ve Türkçe Ekran

Tedavi parametrelerini çok daha kolay seçip kaydedebilmeniz için yeniden tasarlanmıştır.Birçok ergonomik tasarıma sahip hafif iletim sistemleri arasından tedavi konforunu daha da arttıracak başlık seçilmiştir.

Lazer Epilasyon : Tüm cilt tiplerinde istenmeyen tüylerde %90´a varan başarı

Pigment Lezyonlar : Güneş lekesi, çiller, cafe-au-lait, melazma, seboroik keratozlar

Vasküler Lezyonlar : Hemanjioma, telanjiyektazi

Cilt Gençleştirme : Kırışıklık giderme.

  • Not:

    29.05.2005 (BGBİ. I S. 2570) tarihli yasayla kapsamı genişletilen Tedavi İlaçları Reklam Kanunu’na göre 01.04.2006 itibariyle hastaların tedavi/operasyon öncesi ve sonrasına ait görüntüleri sergilemek yasaklanmıştır. Bu nedenle web sitemizde Operasyon Öncesi / Operasyon Sonrası fotoğraflarını sunamıyoruz.

    Estetikay ayrıcalığından yararlanmak için sizleri merkezimize mutlaka bekliyoruz. Estetikay‘da yapılan uygulamalarımızın tümü sağlık bakanlığınca ruhsatlı, özel poliklinik ve hastane ortamında yapılmaktadır.