Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon Sistemi, FDA tarafından onaylanmıştır ve geniş bir kitle tarafından kalıcı epilasyon sonuçlarını sağlayan sistemler arasında kabul görmüştür. Etkin lazer teknolojisini kalite ve güvenle birleştiren CANDELA lazer sistemleri gerek yoğun çalışan klinikler, gerek özel muayenehaneler, gerekse güzellik merkezlerindeki bütün ihtiyaçları karşılar.

TÜRKİYE DE İLK OLAN BUZ SİSTEMİ İLE HIZLI VE ACISIZ EPİLASYON artık çok yakınınızda. Lazer bazlı estetik teknolojilerde dünya lideri Candela, yenilikçilik ve performans standartlarını koymaya devam etmektedir. Yeni entegre estetik sistemimiz GentleMAX ın diğer çoklu dalga boylu cihazlara göre daha fazla güç ve beceri sağlaması sürpriz değildir. GentleMAXın inanılmaz çeşitli tedaviler sunan ve ek lazer bazlı teknolojileri ekleme seçeneği sağlayan tek bir entegre sistem edinmiş olacaksınız.

GentleMAX eşsiz bir sistem yaratmak için iki gold standart lazeri birleştiriyor; Bunlar GentleYAG ve GentleLASE dir. GentleYAG piyasadaki en son ve en güçlü Nd:YAG 1064 nm. Dalga boylu lazeri olup bronzlaşmış cilt dahil tüm cilt türlerinde, kalıcı epilasyon, bacak ve yüz damarları, kırışıklıklar ve cilt sıkılaştırma işlemlerini gerçekleştirir.

GentleLASE, Candela nın 755mm. Dalga boylu lazeri olup istenmeyen tüyler, vaskuler lezyonlar ve kırışıklıkların tedavisi için mükemmel tedavi sağlar.

Bu lazerlerin her biri eşsiz esneklik ve etkinlik sağlar. Birlikte ise tedavi olanaklarınızı arttırır ve tek başına bir sistemle uygulamanızı mükemmelleştirir.

Her atışta bölgedeki kılların yandığı gözlenir. Bu esnada iğne batması gibi geçici bir ağrı duyulur. Cihazlarda bulunan soğutma sistemleri ve extra soğutmalarla bu his azaltılır. İşlem yapılan alanlarda oluşan hafif kızarma ve kıl köklerinde kızarma ve şişme normaldir. Lazerin etkinliğini gösterir.

İşlem sonrası fazla kızarıklık oluşursa extra soğutma yapılması faydalı olur. Lazer epilasyon uygulanan alan nemlendirici kremlerle nemlendirilir.

  • Not:

    29.05.2005 (BGBİ. I S. 2570) tarihli yasayla kapsamı genişletilen Tedavi İlaçları Reklam Kanunu’na göre 01.04.2006 itibariyle hastaların tedavi/operasyon öncesi ve sonrasına ait görüntüleri sergilemek yasaklanmıştır. Bu nedenle web sitemizde Operasyon Öncesi / Operasyon Sonrası fotoğraflarını sunamıyoruz.

    Estetikay ayrıcalığından yararlanmak için sizleri merkezimize mutlaka bekliyoruz. Estetikay‘da yapılan uygulamalarımızın tümü sağlık bakanlığınca ruhsatlı, özel poliklinik ve hastane ortamında yapılmaktadır.